محلول تونیک ضد ریزش مو بیز

محلول تونیک ضد ریزش مو بیز درمان موثر و سریع ریزش مو از طریق مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز. کمک به تجدید و رشد سریع موهای جایگزین با مکانیسم عمل فرمولاسیون ترکیبی. استحکام موهای نازک و شکننده و تقویت فولیکول مو. دارای قابلیت انرژی رسانی به ریشه های ضعیف مو. تغذیه ی مناسب برای پیازهای آسیب دیده ی مو، با افزایش گردش خون موضعی. کمک به تقویت و حفظ سلامت پوست سر، با مکانیسم عمل کلاژن سازی. دارای قابلیت انرژی رسانی به ریشه های ضعیف مو. تغذیه ی مناسب برای پیازهای آسیب دیده ی مو، با افزایش گردش خون موضعی. کمک به تقویت و حفظ سلامت پوست سر، با مکانیسم عمل کلاژن سازی.

توضیحات

موی شما یکی از زیباترین دارائی های شماست که محافظت از آن ارزش صرف مقداری زمان را دارد. انواع ریزش مو: پوست سر تحت تاثیر سه عامل اصلی ژنتیک، هورمون و زمان به تدریج شروع به ساختن موهای ضعیف تر، نازک تر، کوتاه تر و شکننده تر می کند. موهای ضعیف در نهایت بسیار کوچک، باریک و تقریبا ناپیدا شده تا جائیکه فولیکول مو می میرد و دیگر موئی از آن به وجود نمی آید. الف- ریزش موی آندروژنیک( ارثی و هورمونی) تبدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون (عامل تخریب فولیکول) منجر به این نوع ریزش می شود.

تاثیرات مفید تونیک موی بیز

  • درمان موثر و سریع ریزش مو از طریق مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز
  • کمک به تجدید و رشد سریع موهای جایگزین با مکانیسم عمل فرمولاسیون ترکیبی.
  • استحکام موهای نازک و شکننده وتقویت فولیکول مو
  • دارای قابلیت انرژی رسانی به ریشه های ضعیف مو
  • تغذیه مناسب برای پیازهای آسیب دیده ی مو، با افزایش گردش خون موضعی
  • کمک به تقویت و حفظ سلامت پوست سر، با مکانیسم عمل کلاژن سازی

ام ان دی محصولی فوق العاده برای از بین بردن لک های پوستی

شامپو کراتینه سوپر استار حاوی کراتین هیدرولیز شده

شامپو بدن کول کیک سوپر استار با قدرت پاک کنندگی بالا

مو ,ریزش ,موهای ,ضعیف ,ی ,عمل ,ریزش مو ,با مکانیسم ,کمک به ,مکانیسم عمل ,مناسب برای ,قابلیت انرژی رسانی ,دارای قابلیت انرژی ,ترکیبی استحکام موهای ,فرمولاسیون ترکیبی استحکام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

culisgeten cryptoyab bitcoindetails swellatato shomalgift kahrobacolurs nargeskhorami99 negeen7 tifaleta